teisipäev, 29. juuni 2010

tsau2



Hispaania, mu arm, olen sinuga oma mõtetes, täna ! :)
Kahjuks mängu vaadata ei saa, aga pöialt hoian ikka !!

Ma armastan, sind päike , ja ma luban, et kummardan sind nädalavahetusel, kui sa vaid oma kiiri minu pihta lased ! Palun, palun, nv-palun, ole päiksepaisteline, et mu valged kannikad pruuniks saaksid !

Pean vahepeal higi pühkima, siis saan edasi kirjutada ! :D

Aga hea uudis ka, Moonika saab endale pildistamisvahendi !!! ja see tähendab, et palju palju palju pilte tuleb mu üksildasesse blogisse !

Ja nüüd välja ! Ma usun, et päike hakkab ju kell 21 ka peale, eks ! :)

musimusi, Printsess.

kolmapäev, 23. juuni 2010

See nädal..
See nädal algas halvasti.. lõppu ei julge oodatagi..
Esmaspäeval läksin tööle.. nagu iga teinegi päev.. erinevus oli selles, et kuna ma reedel puhkasin, siis oli mul 2x rohkem tööd ka :) Pärast lõunat algas mul kõhuvalu ja hiljem järgnes ka peavalu ja peapööritus ja kõige tippu kirsiks ka kuumalaine.. paha olek läks nii julmaks, et palusin töölt vabaks (3-st olin juba kodus).. ilmselt oli mingi kõhuviirus, kuna see lõppes mustamäel oksendamisega.. (hea külg oli kogu sellel haiguslool ka - nägin Portugali ja Põhja-Korea vahelist mängu, mis lõppees 7:0 ! Suurepärane !)
Teisipäeval läksin jällegi tööle.. nagu alati.. seekord oli siis kolme päeva töö vaja tagant järgi teha + kolme päeva töö ette ka :) Tööle minnes oli 50 kirja ! Milline õnn! Minu "lühendatud tööpäev" lõppes ikka peale 3-e (pool 2 oli juba ametlikult läbi).
Ja nüüd ma olen maal ! Niii ilusad ilmad on ja siin on nii hea olla ! :)


Kuna sünnipäev on lähedal.. siis olen mõelnud oma eelmistele sünnipäevadele.. ja kui silmad kinni panen.. tuleb mul silme ette minu.. ma pakun 10-s sünnipäev.. kui ma ärkasin siis päike juba säras akna taga..taevas oli pilvevaba.. ja see lõhn.. värskelt niidetud muru+ kogu see maaelu lõhn.. ja kui ma voodist tõusin.. siis oli ema koos meie oma aiamaalt korjatud maasikakausiga mind ootamas.. Ideaalne sünnipäeva hommik ! Ma ei oskakski midagi muud enamat oodata..

(Aprillikuu, 2010, maasikad)

Täna öösel nägin täiesti ajuvaba und.. see oli midagi star warsi ja alice imedemaal segu.. kuna kogu tegevus toimus pilvedest kõrgema, tähtede keskel.. ja taevas ei olnud sinine, vaid pigem lilla ja roosakas ja tähti oli kohutavalt palju.. ja siis oli rääkivad loomad (ka jänes).. tegelikult oli lahe uni.. siuke ilus ja ulmeline..

2010, jaanipäev.. esimene jaanipäev mil ei ole suurt lõket ja kogu suguvõsa selle ümber.. nii imelik..


Printsess.

ps. esimene sünnipäevakook on homme ! ja pühapäeval saab ka ! :)

laupäev, 19. juuni 2010

tsau



Austraalia versus Ghana mängivad jalgpalli ja mina elan neile televiisori ees kaasa. AUS vs GHA ja ma ei oskagi kummagi poolt olla, täiesti erapooletu, mul puudub otsustusvõime..

Ametlikult võib mind nimetada muruniidukiks? Kolm nädalat, mil ma ei olnud muru niitnud (kole ilm või liigne väsimus), kolm nädalat oli muru halastamatult kasvanud ja reedeks oli mul siis väike oma enda roheline, põlvini ulatuva võilille lehega heinamaa tekkinud..Oleks mul vaid olnud kollane kleidike, oleksin saanud heinamaa peal joosta, nagu väikese lapsena.. aga oh ei, ma hakkasin hoopis oma väetikese muruniidukiga seda heinamaad kündma.. kündma, kuna seda tegevust ei saanud niitmiseks nimetada..(Muruniiduk : trõnn,trõnn, õnts, õnts, õnts, õõõõõõõõõõmn.. ja surigi välja ja nii siis tunnis ikka 3 korda).. kohutav, kohutav kogemus.. tegelikult plaanin endale muruniitja palgata !

Eile oli ilus, ilus päev.. 2x oli võimalik näha ilusaid inimesi, see oli nende päev.. ja tegelikult tuli täielik nostalgia peale, et mul on käes mitmeid lilli ja mitte ükski neist ei ole päeva lõpus enam minu käes.. see ei olnud minu päev, ja tegelikult olin ma kade.. nii tahaks uuesti gümnaasiumis käia, seda uuesti lõpetada.. kogu seda tähelepanu nautida, mis minu pihta oli suunatud..ainult minu... oeh..
Hästi palju pilte on ka, ja hiljem riputan mõne siiagi, et mu blogikene liiga üksluiseks tekstiks ei muutuks..

Niisiis.. eraelu.. what the hell is that ? :D


Jaa vahepeal on üks mäng lõppenud ja teine ka kohe lõppemas.. vaov? Mida ma vahepeal tegin?

Printsess.

esmaspäev, 14. juuni 2010

You think you know where am I goin?





easy as 1,2,3

i have been thinking.. jep, ka blondid vahel mõtlevad...

Siiamaani pean ütlema..super.. tundub, et väga paljud on mu blogi lugenud ja südamesse võtnud minu sooje soovitusi rohkem jala käia ja vähem ühistransporti kasutada, minu kiidusõnad.. trollidesse on tekkinud rohkem ruumi ja ka ebameeldiv hais on aknast välja läinud.. Või on kõik inimesed end telekate ette istutanud, et koos terve ülejäänud maailmaga ühes rütmis hingates jalgpalli vaadata? Ka mina olen üks neist, kes hea meelega vaatab kuidas 20 meest üht palli taga ajavad, ja see on veel uskumatult kaasahaarav. Olen tänulik jalgpalli eest ja minu poolehoid on Inglismaa ja Hispaanial.

Mul on vahel nii kahju meie koduloom-kilbist.. ta peab iga päev 24 h, 7 päeva nädalas , 365 päeva aastas veetma 40x20x30 pool vett täis kastis.. ja ma veel mõtlen, et FML, mis tunne siis veel temal on? vaene loom.. ja minu elul pole niiviisi ju väga vigagi, ma näen päikest (seda küll üüratult vähe, pigem nagu ei näegi), ma tunnen vihma, tuuleiili.. ma elan.. aga Kilbi.. tema ujub oma väikses karbis ja tal pole õrna aimugi, et Tallinnas on nüüd müügimaks ja maanteed on remondis ja eile oli päikseline ilm.. mida ta küll oma lõbustamiseks teeb? mida ta teeb, et oma igavust peletada? Ta ei saa ju isegi telekat vaadata !
FML sai just uue tähenduse, vähemalt minu jaoks.

Töö on ikka endine, muutusteta.. sama on ka eraelus. Ema mul juba tundis muret, kas juba olen peika leidnud.. No kui ema juba muret tunneb, siis on midagi ikka väga valesti?

Mu reis on praktiliselt koos.. peaksin oma reisi puhul uue blogi tegema, mõttekama..

Ja mu blogi läbib uuendusi, seega kannatust.

Printsess.

pühapäev, 6. juuni 2010

Ühistranspordi kasutamine

Kas sa peaksid ühistranspordi asemel jalamootorit kasutama? Find out now! ;)

6 punkti, mille korral peaksid ühsitransporti vältima:

1. Kui sa oled higi lõhnaõliga natuke üle pingutanud. Võib-olla on jah ilgelt lahe olla haisev ja tundub nagu hea plaan ka seda teistele näidata. Kuid tegelikult me ei taha seda tunda.
2. Kui sul pole piletit. Võib ju tunduda nii naljakana, kui sa kontrolli nähes üle kõigi inimeste pead jooksma ja nende varvastel tallud ( mul isegi neid ainult 9 korralikku alles), et siis augustajani jõuda, missest, et MUPO su anyway endaga kaasa võtab. Tegelikult me ei naera sinuga koos, vaid sinu üle ja tavaliselt isegi ei naera, vaid mina olen üldjuhul suht pissed out, kui keegi mu varvastel tallub.
3. Kui sa oled alkoholinapsukesega liialdanud. Võib ju hea mõttena tunduda kõigi ühistranspordis viibijatega juttu puhuda (missest, et su hingeõhk haiseb eilse kiluleiva järgi), aga tegelikult me ei taha sinuga rääkida ja me krimpsutame nina su alkoholi leha peale.
4. Kui sul on uni. Sa võid ju üritada silmi lahti hoida, kuid tegelikkuses tuleb sul nagunii sügav uni peale ja sa vajud oma naabri õla peale tukkuma. EI, see ka ei meeldi meile tegelikult absoluutselt !
5. Kui sa ei jõudnud pissile minna ja sa lasid oma kehavedeliku pükstesse. Äärmisel juhul võid ju transpordiga sõita ( kuigi meile su hais ei meeldi), aga kindlasti on keelatud toolile istuda ! kuna kui sina sealt lahkud, on suur tõenäosus, et keegi teine tahaks ka sinna veel kunagi, tulevikus istuda.. (Neid istmeid vist ei puhastata, ju?)
6. Kui sul on valged püksid jalas. Tegelikult ühistransporti võid ikka tulla, kuid rangelt soovituslik on mitte istuda, või vastasel juhul sa lahkud bussist/trammist/trollist mitte enam nii valgetes pükstes.

Printsess.