laupäev, 30. jaanuar 2010

Sa tead..

LAUL

Kuulame.

"Oo, kallis sõber, sind austan ma! Sa tead, see tunnes alles jääb. On suurtel meestel suured teod, sa tead, see tunne alles jääb ja jääb - sa tead, see tunne alles jääb.
Oo, kallis tuttav, sind austan ma! Sa tead, see tunne alles jääb. On suurtel meestel suured teod, sa tead, see tunne alles jääb ja jääb - sa tead see tunne alles jääb.
On suurtel meestel suured teod, sa tead, see tunne alles jääb. Sa tead, see tunne alles jääb. Sa tead, see tunne alles jääb!"

reede, 29. jaanuar 2010

Igavesti igavik.

Eesti Ekspressi järgmise nädala horoskoop Vähkidele: hing on natuke haige, igatsed ja unistad, aga kas oled piisavalt mõelnud selle üle, kuidas oma unistused reaalseks muuta? Ära oota teiselt kontaktivõtmist ja lähenemiskatseid, liigu ise edasi, tasa ja targu muidugi.
See on täpselt minu hetkemeeleolu järgi tehtud horoskoop. Või võib-olla ma lihtsalt tahan, et see oleks minu tunnete järgi tehtud? Seda ma ei tea, aga praegu on küll asjalood nii jahh.. Ja mul tõesti on üks suur unistus, mida ma tahan ja vajan, ma lihtsalt pean selle unistuse muutma midagi reaalsuse-taoliseks, kuna ma ei taha, et see jääks lihtsalt minu unenägudesse, tahan midagi tõelist vahelduseks.

Do we wanna live longer life or happier life? That is the question..
See on küsimus, millele peaksime pöörama tähelepanu kauem kui vaid mõni sekund selle lugemiseks. Mida me elult tahame? Kas me tahaks, et me saaksime elada igavesti selles hetkes? Kas me tahaks, et meie elu ei lõppeks katastroofiga, või et see ei lõppeks üldse? Või oleme õnnelikud, et me saame elada, ükskõik kui kaua, aga peaasi, et õnnelikult? Küsimused on keerulised ja neile vastuse leidmine on veelgi raskem. Kas ka teie olete mõelnud, mis saab peale surma? Milline see kõik välja näeb? Kas saabub igavene vaikus, mida me oma kiire tempoga elus mõni päev nii igatseme või sünnime oma hingega kellegi teise kehas uuesti (selgeltnägija Nastja mõtete kohaselt). Me eitea, millal ja kuidas me sureme.. ja täna võib olla tunne nii sitt kui tahes, ei tohiks seda päeva raisata mossitamisele. Mina tean, et ma lepiksin lühikese eluga, peaasi, et see oleks läbi ja lõhki õnnelik.
Aga ma ei ole ju täna õnnelik. Ma olen enda peale nii pahane..Mul oli millegi pärast vaja Soome minna, saada minema Tallinnast, veeta aega emaga..ja nüüd kui ma seda ei saanud, kui ma oma lolluse tõttu jäin laevast maha ja seega jäi ka Soome minek ära..Ma olen nii pettunud, nii kohutavalt pettunud. Nüüd, kui ma ei saanud Soome minna, tahan ma seda veel rohkem..nüüd kui see on nö keelatud..siis ihkab ikka hing seda ülekõige.
Ma ei saa öösiti magada, ja ma ei ole kindel, et kas see on tingitud sellest, et ma ostsin uue (nii hea lõhnaga) shampooni ja palsami või on asi selles, et ma olen ärritatud, kuid ma ei tea küll, miks või millest ma ärritatud peaksin olema..Mul ei tule und ja ma magan rahutult.. ilmselt peaksin vitamiine võtma..
Kõik laotöölised, ehitajad, puusepad, sportlased, kokad, metsamehed, vargad ja muidu sööjad- ma annan teile hea soovituse- püsige õuest eemal, püsige varjus selle kohutava külma eest. Täna hommikul, kell 7, see oli lihtsalt hullumeelne kui külm oli, ja kõigele lisaks oli veel jäine tuul.. ma jooksin, ilma, et ma oleks tundnud, et mul on jalad, varbad... Päris mõistlik oleks endale pähe tõmmata soojendusega paberkott, siis jääksid vähemalt põsed külmast puutumata, kuid seda ma küll ette ei kujuta, et mida me peaksime jalga panema.. kui villased sokid siin juba enam ammu ei toimi..

Super Mario on väga teemas. Maal on hea olla, kõik asjad on jääs, kraan isegi ei tööta!


"Kui armastad seda, kes su tapab, ei jää sulle mingit valikut. Kuidas saaksid sa põgeneda, kuidas saaksid sa vastu hakata, kui teeksid seeläbi haiget oma armastatule? Kui su elu on kõik, mida saad oma armastatule anda, kuidas saad sa sellest keelduda? Kui see on keegi, keda sa tõeliselt armastad?"....Jah, see tähendab ainult üht, ma ostsin ära ka "Koidukuma," ja mulle meeldisid juba esimesed leheküljed palju, juba need ajasid mind muigama..ja ma sain aru, et ma armastan seda raamatusarja ikka kohutavalt palju..Nüüd järgnevad päevad veedan oma raamatuga, okei:). tsau seniks.

Printsess.

kolmapäev, 27. jaanuar 2010

More wonderful staff

Eile oli veel nii palju aega/tahtmist, et vaatasin ka teist korda ära Michael Jacksoni "This Is It"-i. Ja endiselt meeldis see mulle nii väga. Mida rohkem teda vaadata, tema laule kuulata, seda rohkem ma saan tema sõnumist aru. Ta ei olnud lihtsalt üks suvaline laulja, kes laulis armastusest ja armukadedusest (?). Tema lauludel oli tähendus..igal laulul oli oma lugu.. Kõikide laulude videod olid MJ-i järgi perfektsuseni lihvitud, täpselt nii palju ja nii kaua kui tema oli rahul..ka filmis tuleb seevälja, et see (need) kontsert(id) oleksid olnud ideaalsed..kuna ta valis üle maailma välja parimad tantsijad, (kes olid nii head, ja kes olid nii uhked, et said olla osa MJ-i projektist) tal oli kohutavalt hea valgustusmeeskond..tema muusikat lihviti täiuslikkuseni..ta kontrollis kõik ise üle, ta ei usaldanud kedagi teist.
Kuulates tema laule, tuleb mul praktiliselt kogu aeg kananahk ihule..eile oli see terve filmi aeg mu kätel, jalgadel..

MJ laul "The Earth Song," See on niii sügav, see paneb tõsiselt mõtlema, et me peaksime proovima vähem loodust rikkuda, me peaksime hoidma selle ilu, võlu, seda kaitsma.. Praegu tahaks küll kuhugi vihmametsa minna, või meie, Eesti, talvisesse kasvõi.
Täna, tegin ripsmed korda..enam kaua ei jaksa nendega jamada..jõudsin poole üheteistkümneks kooli ja täna oli ju see headus kella 6-ni. Lõpuks ma ei olnudki väsinud, hakkasin isegi rohkem õppejõu jutule tähelepanu pöörama(läksin hulluks? :D)..jaa Latte on hea, eks see aitas ka.! Kohvikumüüja tegi mulle julma feili..Kohvik peaks kõigi oletuste kohaselt olema avatud kella 4-ni. Ma läksin klassiruumist välja 15.55, et ära viia oma eelmise latte kruus ja võtta uus, et ka järgmine loeng vastu pidada ja kohale jõudes oli kohvik juba kinni pandud.. Aga mis siis ikka, jätsin oma kruusikese ukse taha ja tulin ära, jõin vett..peaaegu ju sama hea kui latte?
Koostasin CV-d ja olin tubli. Kella kümneks olen ilmselt täiesti läbi ja jään tuttu.

Täna, tänu facebook-i vahendusele, leidsin sellise lehe, hakkan seda nüüd jälgima.. ja facebookis oli välja toodud ka raamatud, mida peaks lugema ja üks kirjutas välja tsitaadi, mis jäi mind painama ja mis on nii kuradima hea.
"On kahtlemata neid, kes armastavad lõpmatust, on kahtlemata neid, kes ihaldavad võimatut, on kahtlemata neid, kes ei soovi midagi- kolm liiki idealiste, ja mina pole ükski neist: sest ma armastan lõpmatult kõike, sest ma ihkan võimalikku, sest ma tahan kõike, või natuke rohkem, ja isegi rohkem kui ei saa..." Sellised inimesed panevad pea valutama, sellised inimesed, kes oskavad oma tundeid ja mõtteid nii kuradima hästi kirja panna. Ma vihkan teid, jah.!

Kerli pani mulle pähe ühe mõtte, millest ma ei suuda mitte mõelda..
Jaa nüüd oli hirmus, kuna mina olen voodis.. DVD-mängija on kaugel põrandal..DVD-mängija pult on sama kaugel mängija peal.. aga see asi läks ise käima "Hello" tuli ekraanile ette.. Mida asja? Ok..Mul on kogu aeg õigus olnud.

Its all about love - L, O , V, E. Its everywhere.
Printsess.

500 days of what?

(500)days of Summer.
"This is a story of boy meets girl. But you should know up front, this is not a love story. "
Jah..see ei ole tavaline armastusfilm, see on ebatavaline. Võib-olla see, et see film on nii ebatavaline, teeb selle niivõrd heaks. See on midagi armastuskomöödia-taolist. Seal on palju naljakaid hetki ja see, et see film ei ole tavalise happy end lõpuga, teebki selle filmi eriliseks. Mulle meeldisid näitlejad, nad said oma ülesandega üli hästi hakkama.
Mul on hea meel, et mul on head sõbrad, kes minuga oma häid filme jagavad. Ma arvan..et selle filmi sisu või ükskõik millist teist osa on suhteliselt raske kommenteerida. See lihtsalt on film, mis tuleks ära vaadata ja siis alles saadakse aru, et.. kõik on üks suur kokkusattumus ja mitte miski pole mitte kunagi kindel.. Nii hea sõnademäng.
Some quotes:

Tom: What happens when you fall in love?
Summer: You believe in that?
Tom: It's not Santa Claus.
***
Tom: I love her smile. I love her hair. I love her knees. I love how she licks her lips before she talks. I love her heart-shaped birthmark on her neck. I love it when she sleeps. (Algul)
(jaa hiljem...) I hate her crooked teeth. I hate her 1960s haircut. I hate her knobby knees. I hate her cockroach-shaped sploth on her neck, I hate the way she smacks her lips before she talks. I hate the way she sounds when she laughs.
***
[Tom has written a greeding card] Roses are red, violets are blue..Fuck you, whore !

I loved this movie, a lot.. Ma ..õõh..kohutav hingevalu ja lõpuks on ikka kõik võimalik.!

Printsess.

teisipäev, 26. jaanuar 2010

Me peame mõtlema suuremalt, laiemalt

Täna hommikul, nagu ka iga teine koolihommik, vaatasin ma hommikukohvi kõrvale Terevisiooni. Ma olin küll poolunine, seega ma ei ole kindel, kas neil oli keegi külaline, kellega nad Haitist rääkisid või käis see teema läbi uudistes. Igastahes, Haiti president on väga tänulik kõigile annetajatele, kes on neid nende raskel ajal aidanud, kuid nüüd on neil väga suur palve, kõikidele.. et neile saadetaks telke.. Kuna väga paljud on kaotanud kõik, ka oma kodu.. ja maikuus algab Haitil vihmaperiood, ning nad on silmitsi suure probleemiga-inimestel ei ole võimalik kuhugi end saabuva vihma eest varjata. Seega on tänane heateo mõte -Saadame kõik oma seisvad telgid Haitile, nad vajavad seda.!






Päris kohutav on mõelda, mis maailmas me elame..mis toimub mujal! Ma olen isegi õnnelik, et meil on siin nii külm, aga vähemalt pole katastroofe-vulkaanipursked, maavärinad, taifuunid..

Printsess.

esmaspäev, 25. jaanuar 2010

Noorkuu

The Twilight Saga New Moon - Next Chapter
Seda filmi võib pidada juba vanaks filmiks, kuna Eesti kinodesse jõudis ta juba 27.novembril, 2009.aastal. Kuid kui ma täna (eile) teda teist korda vaatamas käisin, tekkisid kõik emotsioonid jälle esille.
New Moon
Twilight-i saaga teine peatükk
Režissöör Chris Weitz
Stsenarist Melissa Rosenberg
Näitlejad: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Rachelle Lefevre, Billy Burke, Peter Facinelli, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Anna Kendrick, Michael Sheen and Dakota Fanning
Pikkus 130 minutit
Sisukokkuvõte:
Stephanie Meyeri fenomenaalselt eduka romaanisarja Videviku saaga teises osas võtab sureliku ja vampiiri armastus sootuks uusi mõõtmeid. Bella Swan (Kristen Stewart) satub ihaldatud üleloomuliku maailma saladuste keerisesse, mässides end ülepeakaela veelgi suuremasse hädaohtu. Pärast Bella kaunikesti kehvalt lõppenud 18. sünnipaevapidu lahkub Edward Cullen (Robert Pattinson) koos perega Forksist, et hoida Bellat eemal vampiiride maailmas varitsevaist ohtudest. Murtud ja ükskõikne Bella veab end tuimalt läbi abituuriumiaasta. Ühtakki avastab ta, et hädaohtudesse sattudes on Edward alati temaga. Soov iga hinna eest armastatuga koos olla paneb Bella aga üha enam ja enam riskeerima.
Lapsepõlvesõbra Jacob Black (Taylor Launter) abil vuntsib Bella oma seiklusteks üles vana mootorratta. Sõprus üleloomulikku saladust varjava kiljuutide hõimu liikme Jacobiga sulatab viimaks Bella jäise südame üles.
Kui juhus viib Bella taas kokku vana vaenlasega, päästab ta õudsest saatusest iseäralik ja üleloomulikult suurte huntide kari. On selgemast selgem, et Bella on ikka veel suures ohus. Peagi selgub kiljuutide saladus ning tõeline põhjus, miks Edward ta maha jättis. Bellat ootab tõenaoliselt surmav taaskohtumine armsamaga, kes aga pole aga enam kaugeltki selline, kui Bella oli lootnud.
Noorkuu haarab kaasa, kruvib pinget ja kütab kirgi veelgi enam.

Film on hea, tõesti. Mulle meeldis see rohkem kui esimene osa. Ilmselt on selles süüdi režissööri vahetus..Enam ei olnud terve film hall..ja oli rohkem tegevust.. Kui raamatus tundus (vähemalt minu jaoks) kohutavalt pikaks veniv Jacobi-lugu, siis filmis ei olnudki see nii igav, kuna ta oli suhteliselt kütkestav, koos oma 4 sõbraga. Kogu filmi teostus oli hea, suhteliselt hästi oli raamatus olnut filmis näidatud või kuidagi kombineeritud.. Paratamatult me kipume raamatut ja filmi võrdlema.. ja võrdlusmomendil, jääb mulle alati raamat rohkem meeldima..lugedes ma kujutan ette suuremaid, võimsamaid tundeid..kuid filmis see nii selgelt välja ei tule. Palju oli ka erinevusi-raamatus olid mootorrattad punane ja sinine, filmis olid need hall ja must (?). No aga vähemalt oli Alice varastatud porsche ikka kollane, hea töö! Mulle meeldisin hundid, nad olid kujutatud küll täpselt nii suurelt ja võimsalt, nagu ma olin ette kujutanud ja Volturid olid parajalt õelad, kurjad ja samas ka head.. "Pain" oli kõige heamini tehtud, ja väike-Jane oli suurepärane.
Emotsioone selle filmi pihta on väga palju ja nii erinevaid. Neid kõiki kokku liita või siin ühtse pagasine esitada on väga keeruline, peaaegu et võimatu.

Some very good quotes:
Edward:
"I thought I’d explained it clearly before. Bella, I can’t live in a world where you don’t exist"
"After all the thousand times I’ve told you I love you, how could you let one word break your faith in me?"
"I could see it in your eyes, that you honestly believed that I didn’t want you anymore. The most absurd, ridiculous concept—as if there were any way that I could exist without needing you!"
"You’re not asleep, and you’re not dead. I’m here, and I love you. I have always loved you, and I will always love you. I was thinking of you, seeing your face in my mind, every second that I was away. When I told you that I didn’t want you, it was the very blackest kind of blasphemy."
Bella:
"What if you sincerely believed something was true, but you were dead wrong? What if you were so stubbornly sure that you were right, that you wouldn’t even consider the truth? Would the truth be silenced, or would it try to break through?"

Fänn, Printsess.


hahaha, kohustuslik on ära vaadata need kaks:
Thats some crazy staff

pühapäev, 24. jaanuar 2010

Kui palju on palju? Kui külm on külm? Millal on kui?

Kas neli minutit on pikk aeg? Nii üldiselt mõeldes on see ikka väga lühike aeg, ja möödub väga kiiresti.. kuid kui õues on miinus viissada kuuskümmend seitse kraadi külma, ja su varbad on olnud jääs juba kolm tundi ja sul on pissihäda ja sa oled trammi oodanud juba kümme minutit ja siis vaatad ajakavast,
et järgmine tuleb nelja minuti pärast..vot siis alles saame tunda kui pikk aeg on neli minutit.. Kui ma olin need piinarikkad, hinge hävitavad, varbaid söövad neli minutit ära oodanud, sain ma trammi peale- mis ei olnud kraadigi soojem kui enne õues olles ja seda ilustas veel meeldiv lehk, nagu oleks keegi endale kolm päeva vana piimapaki koos pudeli Grossi viinaga pähe kallanud, lihtsalt kohutav! Kui mul poleks nii külm olnud, oleksin jala läinud.. Oma Volta peatusest koju
kõndides sain jällegi aru, et viissada meetrit on puujalgadega minnes ikka väga pikk maa. Ma enam ei kõndinud, vaid libisesin kodu suunas. Praegu, kui ma olen juba mingine paar tundi kindlasti kodus olnud, on mul varbad ikka purikad ja ise ma värisen ka :/.
Kerli tuli täna linna tagasi, jube tore.. ja selle päeva õnnistamiseks külastasime kino Kosmos, mis oli minul esmakülastus.. Ilmselt ma ei lähe sinna enam kaua, või kui lähen, siis suvel.. Kuna tõesti, jah, seal on odavad piletihinnad (25.-), aga eks nad hoiavad ka küttesüsteemi pealt päris palju raha kokku..mul oli jope seljas, sall kaelas, kindad käes ja ma hakkasin filmi lõpupoole värisema lausa..Mida me vaatamas käisime ? Eee.. "New moon"-i. Teine kord, aga ikka sama hea.! Õnneks olen suutnud kedagi oma Twilight-i tõvesse nakatada, muahahhhaaa
(kuri naer), nii hea tunne!
Eile..kui ma käisin
poodlemas (Mul on uued lemmikud poed!), siis mul tekkis kiusatus minna
poodi ja osta ka puuduolev neljas osa, aga ma suutsin end ohjeldada ja lahkusin poest ilma selle raamatuta..Võin enda üle uhkust tunda! Ma polegi täitsa ära pööranud, lihtsalt natukene hull.
Käisin eile, pärast pikka seedimist ja veel pikemat veenmist ikka Katriniga peol ja pean kohe ära märkima, et see neiu juba oskab pidu panna. Teinekordki, kindlasti.
Ma olen ikka veel natuke haige ja ma arvan, et tänane külmetus ei tulnud eriti kasuks..


Ryan Sheckler tuleb Eesti, OMGOMGOMG!. Ma uurin välja,
kus SS-i afterparty toimub, for sure! Ryan, imepoiss, kes oli
ainult 18-kuune kui esimest korda rulalaual oli ja juba
6.aastasena tegi ta trikke oma tagahoovi ehitatud
skatepargis. Ja peale kõige, ta on päris ilus, või mis?:D













Jaa, täna Internetis tuhnides leidsin ka sellise asja:
Niiet, kui tahame ka kevadel välja näha stiilsed ja moekad ja muidu värvikad tegelased, peaksime neile detailidele tähelepanu pöörama !

Kui ma ütlen, et mul läheb minut, siis vastab minu msni jutukaaslane mulle nii: "your minute is like an hour, maybe a day, a week..that's good, cause when I'll ask you, can I have a minute with you and if you say yes...then we can be together for a whole week." Seda lauset lugedes saan ma kinnitust, et ajal ei olegi tihtipeale kindlat piiritlust..kõik on suhteline ja igaühele erinev..


Printsess.