reede, 4. veebruar 2011

Täpselt aasta aega tagasi samal päeval

Üks aasta on möödas.. ja aasta oodatuim päev on jälle käes.

SS, 2011, Urban Houseis, kui sa vaid teaksid kui väga ma olen seda oodanud.

Mõned tunnid veel, armastusega.

Printsess.

kaotada pole midagi, ehk miks.

"Kui paistab päike, on muid asju väga vähe vaja. " Need asjad, mille pärast meie, eestlased, siin rabame, higi valame, on mujal maailmas teisejärgulised. Materiaalsetele vajadustele mõeldakse viimastena . Inimesed on õnnelikud ka väga vähestes tingimustes, tingimustes, kus neil pole tumesinist audi a5-te, mis meie inimestel silmad särama panevad. Olen aru saanud, kui vähe on tegelikult õnneks vaja. Me räägime õnnest ja heaolust niii tihti, kuid tihti jõuame punkti, et neid saavutada, peame olema firma juhid ja pangaarved peavad eurosid üle ajama. Kuid tegelikkuses on vaja väga vähe, kuna see tuleb meie endi seest, tuleb vaid leida tasakaal.

Just sellepärast ma tunnengi, et I need to go ! Ma pole valmis hakkama pürgima kuhugi, kuhu ma kuuluda eitaha. Millal enne on raha teenimine mind õnnelikuks teinud? Ainult niipalju, et teades, et kui ma piisavalt palju kokku hoian, saan endale lubada üht reisi eksootikasse!
Mul puuduvad igasugused kindlad plaanid, ootused, eesmärgid...Ma ootan üht suurepärast pakkumist, et siis oma asjad pakkida ja minna.

Enne seda üritan teha väikese nädalavahetusliku puhkuse Pariisis v Roomas.

Printsess.




esmaspäev, 31. jaanuar 2011

Ise kiusan end, ise piinan, ise kannatan



tahan ka.

kolmapäev, 19. jaanuar 2011

19.01. ehk jätkuv aasta täies hoos

Aasta on kestnud juba niikaua ja nüüd oleks õige aeg küsida jälle siinkohal küsitavat..mis on sinu selle aasta plaanid/unistused/lubadused?
Iga aasta luban ma üht sama ja kindlat asja - elan aasta lõpuni..siiamaani olen ideaalselt hakkama saanud :) See aasta lisasin siia juurde, et mu sõbrad teeksid sama, loodan sügavalt, et keegi ei hakka mind alt vedama.
Samuti tegin see aasta suure muutuse ja kirjutasin endale väikse spikri, mida ma peaksin aasta jooksul korda saatma.. ja ütleme kohe, et alustasin täitsa ilusasti :). Ühe oma suure unistustest võin sealt nimekirjast rahumeeli maha tõmmata ja teise kallal olen ka juba tegelema hakanud.. kuigi see nõuab kõva finantsi..mis tähendab, et bingo ja viking loto on mu selle aasta lähedased sõbrad..

Ma annan endast kõik, et oma kirjutisi taas siia teha ja samuti avalikustan oma aasta-must-to-do listi :)

Senikauaks, ilusaid printsessi unenägusid.

19.01.

Millal siis päris täpselt aru saada, et oled blogi, aka internetiavarustest, liiga kaua eemal olnud? Vastuseks sobib minu tänane saavutus- ma ei suutnud algul meelde tuletada oma blogi kasutajanime ja seejärel parooli..vot niikaua olen oma kalli blogi juurest eemal olnud.. üks põhjus on ka see, et olen blogspoti vaikselt tumblar-i vastu vahetanud..mitte, et mulle siin ei meeldiks..põhjus pole isiklik :)

Printsessa,

kolmapäev, 27. oktoober 2010

O is for... OME (as in Oh my Edward)

Rarely does a fictional character achieve the levels of adoration and devotion that brooding vampire Edward Cullen has achieved.

Described as "inhumanly beautiful" Edward manages to curb his lust for Bella's blood because of his undying love for her.

What else could a woman ask for?

reede, 17. september 2010

17.09.10

Noniiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!

Nüüd on see käes !

Asjad on pakitud- hetkel kaalub mu seljakott 8,2 kg - minu kandmisvõime piiriks on seatud 10 kg ! :D niiet, peaksin vist hakkama saama.
Lennupilteid on kaasas, ja bussipilet Riiga ka !

Hetkel käin lihtsalt täiesti teadmatult ringi oma toas - tegelikult pole siin absoluutselt võimalik mingeid ringe teha.. niiet ma tammun niisama ühel kohal.. ja mõtlen, kas kõik vajalik on kotti pandud ja et ma jumala eest midagi hädavajalikku maha ei unustaks !

Mis enne reisi juhtus (märgid, et ma ei peaks üldse minema !)
1. Mu reisikaaslane hüppas alt ära- jättis mu üksi ! (20.päeva veel reisini..)
2.Mu kaamera kallati rummikoola koksiga üle . (1.nädal enne reisi..)
3. Mu arvuti läks katki kaks päeva tagasi. - 600 krooni lisatasu (2.päeva veel reisini.. ma ei pabista !)
4. Pangas raha vahetamas käies, määriti mulle teine pensionisammas pähe.
5. STO-TLL lennupilet tühistati ja vahetati STO-RIGA-TLL vastu. See saaks veel keerulisemaks minna ?

mmn, ei tule rohkem meelde ! :(. Aga nüüd pole enam tagasiteed ja ma lähen !

Pilte jms lühidalt postitan siia

Printsess.